افرادی که مایل به همکاری با ما در زمینه ی ویلا می باشند می توانند با شماره تماس ۰۹۳۹۰۲۰۳۴۶۶ تماس حاصل فرمایند.

تبلیغات در ویلاگیلان چه سودی دارد ؟

تبلیغات در بازار هدف رویکرد بسیار خوبی در پیشرفت کسب و کار شما خواهد داشت پس قطعا اگر در استان گیلان ویلا اجاره می دهید پس بازار هدف شما این سایت می باشد زیرا از اسم آن پیداست که در سایت اجاره ویلا در گیلان اتفاق می افتد. پس کافی است که ویلاهای خود را به ما بسپارید زیرا تیم بهینه سازی ویلاگیلان در تلاش است که با کلماتی همچون اجاره ویلا گیلان ، اجاره ویلا لاهیجان ، اجاره ویلا رشت و … در صفحه اول گوگل باشد و در شرف این اتفاق نیز می باشد پس کافی است برای رزرو بودن همیشگی ویلاهایتان آن را به ما بسپارید .

درج تبلیغات با چه روشی انجام می شود ؟

برای تبلیغات در این سایت کافی است به تلگرام شماره تماس 09390203466 نام و مشخصات تماس خود را بفرستید تا بعد از ایجاد فایل برای شما ویلا های شما که به صورت عکس واضح برای ما فرستاده شده است همراه با قیمت بر روی سایت قرار گیرند .

درج آگهی در سایت رایگان می باشد ولی برای درج آگهی ویژه در صفحه اصلی سایت مبلغ 50/000 تومان ( تعداد محدود برای دیده شدن بیشتر و از بین نرفتن پول شما ) در اسلایدر مبلغ 70/000 تومان ( تعداد محدود برای دیده شدن بیشتر و از بین نرفتن پول شما )  و به صورت بنری مبلغ 100/000 تومان میباشد